(Nie)potrzebne studia i czy Merkel ma dość Putina? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy o tym, czy Władimir Putin stracił już resztki zaufania u zachodnich przywódców. Zastanowimy się także, czy studia są nam potrzebne.

W programie "Epicentrum" o godz. 20.00 zastanowimy się, czy warto iść na studia? Na to pytanie próbuje znaleźć odpowiedź dokument filmowy "Ivory Tower". Wnioski: koszt edukacji czasem jest tak wysoki, ze wiele kredytów studenckich jest spłacanych przez dzieci zaciągających je ludzi.

Jest takie miejsce, w którym mieszkają tylko starsi ludzie. To nie fikcja tylko rzeczywistość brytyjskiego miasteczka Chirstchurch. Na ulicy widać głównie osoby po 60-tce. Miasto kwitnie dzięki ich pieniądzom. W końcu ludzie po 50-tce kontrolują 80 proc. brytyjskiego bogactwa. Czy bogaci starzy ludzie to nasza przyszłość?Gośćmi programu będą Mikołaj Lizut i Kazimierz Krupa.

"Świat"

Angela Merkel ma po dziurki w nosie Władimira Putina - to opinia niemieckich komentatorów o zachowaniu prezydenta Rosji w ostatnich miesiącach. Czy Kreml ostatecznie stracił resztki zrozumienia w Berlinie i innych stolicach? O tym w programie "Świat" o godz. 21.00 porozmawiamy z naszymi komentatorami Aleksandrem Smolarem i Karoliną Wigurą. Zaprasza Bartosz Węglarczyk.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godz. 21.40 podsumujemy najważniejsze informacje z rynków.

"24 godziny"

Na podsumowanie wydarzeń z Polski i ze świata zapraszamy do programy "24 godziny" o godz. 22.00

Autor: ToL / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Zobacz także: