TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - piątek, 13.05. Sprawdź, gdzie przyda się parasol

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 22/23.05
Pogoda na noc 22/23.05tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli piątek 13.05. W niektórych regionach mogą wystąpić przelotne deszcze lub burze, ale w większości kraju będzie pogodnie. W części miast na termometrach zobaczymy nawet 25 stopnie Celsjusza.

Pogoda na noc 12/13.05. Na Pomorzu, Warmii i Mazurach prognozowany jest przelotny deszcz. Pod wieczór w województwach południowo-wschodnich mogą wystąpić zanikające opady deszczu i burze. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 7 st. C na Podlasiu do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wiejący z zachodu. 

Prognoza pogody na noc z czwartku na piątek
Prognoza pogody na noc z czwartku na piątektvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - piątek 13.05

Pogoda na piątek, 13.05. W północnej Polsce może wystąpić przelotny deszcz. Na Podkarpaciu, Górnym Śląsku i w Małopolsce, prognozowane są także opady deszczu, a nawet burze. Może spaść nawet 10-20 litrów na metr kwadratowy, a porywy wiatru osiągną 60-80 kilometrów na godzinę. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany zachodni wiatr. Ciśnienie będzie spadać. 

Prognoza pogody na piątek, 13.05
Prognoza pogody na piątek, 13.05tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - piątek, 13.05

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W większości kraju odczujemy komfort termiczny, jedynie na północnym wschodzie będzie chłodno. Warunki biometeorologiczne będą na ogół neutralne, niekorzystne jedynie na północy i południu.

Warunki biometeorologiczne w piątek, 13.05
Warunki biometeorologiczne w piątek, 13.05tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 10 st. C. Z kierunków zachodnich powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie poziom 1004 hPa i będzie rosnąć. 

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie będzie spadać, a w południe barometry pokażą 1002 hPa.  

Pogoda na noc - Gdańsk 

Pochmurno, możliwy przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. Ciśnienie będzie wzrastać, a o północy na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Gdańsk

Pochmurno, z możliwymi przelotnymi opadami. W najcieplejszym momencie dnia, termometry pokażą 20 st. C. Powieje zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1013 hPa i będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna osiągnie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. O północy na barometrach zobaczymy 1006 hPa. Ciśnienie będzie rosnąć.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr zachodni. Ciśnienie będzie spadać i w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. W najzimniejszym momencie nocy termometry pokażą 12 st. C. Powieje zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie rosnąć, o północy osiągając 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą nawet 25 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków   

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 13 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie będzie spadać i o północy wyniesie 989 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno, z możliwością wystąpienia przelotnych deszczów i burz. Może spaść do 10-20 l/mkw opadu, a porywy wiatru sięgną 60-80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe barometry pokażą 987 hPa, a ciśnienie będzie spadać.

Warunki drogowe w piątek, 13.05
Warunki drogowe w piątek, 13.05tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości