TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 7.07. Chmury, deszcz, od 17 do 23 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś przyniesie chmury i opady deszczu. W niektórych regionach kraju wystąpią burze. W najcieplejszym momencie dnia temperatura maksymalna wyniesie od 17 do 23 stopni Celsjusza.

Czwartek na zachodzie i Pomorzu upłynie pod znakiem chmur i deszczu - suma opadów wyniesie do 5-15 litrów wody na metr kwadratowy. Na Pomorzu, Kujawach i Ziemi Lubuskiej spodziewane są burze. W pozostałej części kraju wystąpią większe przejaśnienia, tylko lokalnie w Małopolsce może przelotnie padać deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 17 st. C na Ziemi Lubuskiej, przez 21 st. C w centrum kraju, do 23 st. C na Podkarpaciu. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu i południowego zachodu. Jedynie na Pomorzu porywy mogą być dość silne.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 7.07

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-90 procent. W większości kraju odczujemy komfort termiczny, jedynie na północnym zachodzie zrobi się chłodno. Biomet będzie niekorzystny w zachodniej części kraju, a we wschodniej neutralny.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 7.07
Warunki biometeorologiczne w czwartek 7.07tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Czwartek w Warszawie przyniesie pogodną aurę. Po południu może się bardziej chmurzyć. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Mieszkańców Gdyni, Gdańska i Sopotu czeka pochmurny dzień. Możliwe są przejaśnienia, ale i opady deszczu oraz burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, tylko podczas burzy może być silny. W południe ciśnienie sięgnie 1013 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu będzie pochmurno z przejaśnieniami, wystąpią też przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W czwartek mieszkańcy Wrocławia muszą spodziewać się pochmurnego nieba z przejaśnieniami oraz przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Czwartek w Krakowie przyniesie sporo chmur i przejaśnienia, możliwe są też przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry wskażą 990 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 7.07
Warunki drogowe w czwartek 7.07tvnmeteo.pl

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości