Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: pogodnie, do 21 stopni Celsjusza

Najnowsze

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/10

Sobota będzie na ogół pogodna, miejscami popada słaby, przelotny deszcz. W całym kraju odczujemy chłód.

Sobota przyniesie w województwach północnych słaby, przelotny deszcz. Poza tym prognozuje się zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura sięgnie maksymalnie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Z północnego zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu silniejszy.

Warunki biometeorologiczne

Najwyższą wilgotność powietrza odnotujemy na północy kraju i przekroczy tam 80 procent. Najniższa wilgotność prognozowana jest na południu Polski - poniżej 70 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Biomet okaże się korzystny we wszystkich województwach.

Warunki biometeorologiczne w sobotę
Warunki biometeorologiczne w sobotętvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

TRÓJMIASTO

Słaby i przelotny deszcz, na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe sięgnie 1029 hPa.

KRAKÓW

Zachmurzenie małe i umiarkowane, maksymalna prognozowana temperatura to 20 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe sięgnie 1000 hPa.

POZNAŃ

Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura wyniesie maksymalnie 18 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe sięgnie 1020 hPa.

WARSZAWA

Zachmurzenie małe i umiarkowane, maksymalna prognozowana temperatura to 18 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, w południe sięgnie 1016 hPa.

WROCŁAW

Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura wzrośnie do 19 st. C. Z północnego zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe sięgnie 1016 hPa, spada.

Autor: ml,anw/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości