Pogoda na jutro: poniedziałek 13.09 z pogodną aurą. Miejscami zagrzmi

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro - 13.09

Pogoda na jutro - poniedziałek przyniesie wielu regionom Polski pogodną aurę. Miejscami pojawią się burze i przelotny deszcz.

W nocy z niedzieli na poniedziałek wystąpią przelotne opady deszczu i zanikające burze na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu i w Małopolsce. Podczas wyładowań spadnie do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy, a porywy wiatru osiągną prędkość 60-80kilometrów na godzinę. Lokalnie pojawią się mgły. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.  

Pogoda na jutro - poniedziałek 13 września

Na poniedziałek synoptycy prognozują przelotny deszcz i burze na Podkarpaciu i w Małopolsce. Podczas wyładowań spadnie do 10-20 l/mkw., a porywy wiatru sięgną 60-80 km/h. Pozostałym regionom dopisze pogodna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 st. C na Podlasiu do 23 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo - poniedziałek 13 września

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie, temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Przelotny deszcz, na termometrach zobaczymy 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.  Ciśnienie o północy wyniesie 986 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Przelotny deszcz i burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a porywy wiatru osiągną 60-80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 986 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie, miejscami mglisto. Termometry pokażą 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie sięgnie 1002 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa. 

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości