Najnowsze

Pogoda na dziś - środa 29.09. Miejscami przydadzą się parasole, może silniej wiać

Najnowsze

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 29.09

Pogoda na dziś: środa 29.09 zapowiada się pochmurno. W niektórych regionach kraju prognozowane są opady deszczu. Może także silniej wiać. Na termometrach zobaczymy do 18 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: w zachodnich regionach kraju będzie pochmurno. Pojawią się opady deszczu o sumie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałej części Polski wystąpi zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C na Podlasiu do 18 st. C w Małopolsce. Z południowego wschodu powieje umiarkowany wiatr, który okresami w porywach będzie rozpędzał się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne w środę 29.09

Największej wilgotności powietrza należy spodziewać się na zachodzie kraju. Mieszkańcy krańców zachodnich i północno-wschodnich odczują zimno, zaś pozostałej części Polski - chłód. Biomet będzie na ogół neutralny, jedynie na zachodzie pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w środę 29.09
Warunki biometeorologiczne w środę 29.09tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Będzie pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr, który okresami może być silniejszy i rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1023 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Dzień zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, a w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. W południe barometry wskażą 991 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zrobi się pochmurno, ale pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna sięgnie 16 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego wschodu, który okresami może rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi umiarkowane, okresami małe zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h, a powieje z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi umiarkowane zachmurzenie. Będzie padać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Południowo-zachodni wiatr powieje umiarkowanie, w porywach do 40-60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1004 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości