Nad polskimi drogami niebo się rozchmurzy, choć nie wszędzie

Warunki drogowe na czwartek
Warunki drogowe na czwartek
TVN Meteo
TVN MeteoWarunki drogowe na czwartek

Na północnym wschodzie kraju warunki będą utrudnione, jednak w porównaniu z nocą po Polsce będzie podróżowało się znacznie wygodniej.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w czwartek o godzinie 7 rano wydała komunikat o stanie dróg krajowych oraz warunkach atmosferycznych w Polsce.Według komunikatu, wszystkie drogi krajowe są przejezdne, a dobry stan dróg krajowych utrzymywany jest przez 19 pojazdów do zimowego utrzymania dróg.Wczesne godziny poranne przyniosły utrudnienia w postaci deszczu lub mżawki na terenie województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i małopolskiego.Mgła utrzymuje się w województwach: śląskim, świętokrzyskim, małopolskim, lubelskim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, podkarpackim oraz mazowieckim.Utrudnienia pogodowe w postaci opadów deszczu ze śniegiem odnotowano na terenie województwa podlaskiego.Pogodny czwartek

Po trudnej nocy i uciążliwym poranku kierowców czeka miła niespodzianka. W czwartek aura się poprawi i z wyjątkiem północnego wschodu, gdzie spadnie lekki deszcz, warunki na polskich drogach będą niemal bez zarzutu. Będzie można bez obaw wyruszyć w trasę.

Autor: sj,map/aw / Źródło: TVN Meteo; źródło zdjęcia głównego: Visualhunt (CC BY-SA 1.0)/nevidimczik

Źródło zdjęcia głównego: Visualhunt (CC BY-SA 1.0)

Pozostałe wiadomości