Najnowsze

Na hiszpańskich plażach 36 st. Celsjusza

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów w Polsce, 12.08
Prognoza pogody dla kurortów w Polsce, 12.08

Podczas, gdy hiszpańscy meteorolodzy wprowadzają ostrzegają przed uciążliwymi upałami, w Polsce piątek minie pod znakiem deszczu i brzydkiej pogody. Jedynie turyści wypoczywający w południowo-wschodniej części kraju będą mieli okazję wystawić twarz do słońca.

W piątek pogoda w polskich kurortach będzie chłostać deszczem. Na Wybrzeżu Zachodnim, od Ustki po Międzyzdroje będzie padał deszcz. Synoptycy spodziewają się również burz w Kołobrzegu oraz w okolicach jeziora Miedwie. Zimno, od 19 st. C do 20 st. C. Woda w tym rejonie Bałtyku będzie miała temperaturę 18-19 st. C.

Temperatura Bałtyku/Pracownia Dynamiki Morza, Instytut Meteorologii, UGPracownia Dynamiki Morza, Instytut Meteorologii, UG

We wschodniej części burzowo będzie w Łebie i Sopocie. W pozostałych kurortach turyści powinni przygotować się na opady deszczu. Chłodno, od 19 st. C do 21 st. C. Woda ma 19 st. C. Tylko w Jastarni woda na kąpieliskach ma 18 st. C.

Przebłyski słońca nad Zalewem Zegrzyńskim. Nad pozostałymi jeziorami padał będzie deszcz. Chłodno, od 20 st. C na Mamrach do 24 st. C na Zegrzu. Temperatura wody natomiast, od 20 st. C w Mamrach, 21 st. C w Tałtach i Śniardwach do 22 st. C w Nidzkim. w Jedynie plażach jeziora Solińskiego będzie świecić piękne słońce. Turyści wypoczywający w jego okolicach będą mogli powylegiwać się na plaży. Tam termometry wskażą 22 st. C. Woda natomiast ma 17 st. C.

W Maladze upały

W piątek na plażach Wysp Kanaryjskich i Hiszpanii będzie piękna, słoneczna oraz bardzo ciepła pogoda. Na Wyspach od 27 st. C na Lanzarotte do 30 st. C na Teneryfie. Dla ochłody najlepiej będzie zażyć wodnej kąpieli, ocean w tym rejonie ma 22 st. C.

W Hiszpanii kontynentalnej jeszcze cieplej, od 29 st. C w Walencji do 30 st. C w Maladze. W tym regionie Hiszpanii z uwagi na upały wydano żółty alert. To oznacza, że meteorolodzy spodziewają się temperatury rzędu 38 st. C.

Kurorty europejskie
Kurorty europejskie
Kurorty światowe
Kurorty światowe
Prognoza pogody dla kurortów w Chorwacji, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów w Grecji, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów w Portugalii, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów we Francji, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów we Włoszech, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów na Wyspach Kanaryjskich, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów w Hiszpanii, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów w Bugarii, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów w Turcji, 12.08TVN Meteo
Prognoza pogody dla kurortów na Cyprze, 12.08TVN Meteo

Autor: usa//aq / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości