Najnowsze

Na chwilę odpoczniemy od upałów. Będzie padać

Najnowsze

Prognoza pogody na najbliższe dni
tvn24Prognoza pogody na najbliższe dni

W najbliższych dniach przelotnie popada deszcz, może też zagrzmieć.

Piątek przyniesie przelotne opady deszczu i burze - na wschodzie z gradem. Termometry pokażą maksymalnie od 24 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim do 28 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr w porywach burzowych rozpędzi się do 90 kilometrów na godzinę.

Miejscami burze z gradem

Na zachodzie Polski zapowiada się pogodna sobota. W pozostałej części kraju przelotnie popada deszcz, mogą wystąpić też burze - na wschodzie z gradem. Termometry pokażą od 23 st. C na Pomorzu Zachodnim do 29 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu, który w porywach burzowych może osiągnąć prędkość do 90 km/h.

W niedzielę będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą. Termometry pokażą od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków.

Prognoza pogody na sobotę i niedzielętvnmeteo.pl

Upalny początek tygodnia

Przed nami słoneczny i gorący poniedziałek. Tylko na Pomorzu przelotnie popada deszcz i mogą wystąpić burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 26 st. C na Pomorzu Zachodnim do 32 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, słaby i umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach burzowych powieje z prędkością do 80 km/h.

We wtorek na zachodzie kraju przelotnie popada deszcz, mogą wystąpić też burze. W pozostałej części Polski będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 27 st. C na Pomorzu Zachodnim do 32 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h. Powieje ze zmienny kierunków.

Prognoza pogody na poniedziałek i wtorektvnmeteo.pl
Temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) | wideo bez dźwięku
Temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) | wideo bez dźwiękuVentusky.com

Autor: anw/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości