Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurno, będzie prószyć śnieg

  29-11-2020 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na czwartek 24.12 Foto: Arun Kuchibhotla/Unsplash | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę wystąpią opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem, a miejscami w deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 stopni Celsjusza.

  W niedzielę będzie na ogół pochmurno. Oprócz gór, śnieg popada w pasie wschodnich województw, ale będzie przechodzić w deszcz ze śniegiem. Na zachodzie pojawi się sam deszcz. Nawierzchnie dróg będą śliskie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunku północnego.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza będzie bardzo wysoka, wynosząc około 95 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się wszędzie niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem, temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1023 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami śniegu, na termometrach zobaczymy 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 991 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem, termometry pokażą 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1012 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, okresami pojawią się opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1008 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem, temperatura wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1008 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...