Wyjątkowe losowanie w Loterii Paragonowej. Sprawdź, czy wygrałeś

Z kraju

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska

Nagroda specjalna wylosowana. Po raz pierwszy w Loterii Paragonowej obok nagrody głównej, czyli samochodu miejskiego, do wygrania było też auto z wyższej półki. Przedstawiamy zwycięskie numery zgłoszeń.

W poniedziałkowym losowaniu brały udział wszystkie zarejestrowane paragony zarejestrowane od 1 października do końca grudnia 2015 roku.

Nagroda specjalna

Obok samochodu miejskiego i dwóch tabletów (dostaną je właściciele numerów rezerwowych), wylosowano nagrodę specjalną - auto z wyższej półki.

Ministerstwo Finansów chciało tym samym nagrodzić tych z uczestników loterii, którzy w okresie od października do grudnia 2015 r. zarejestrowali na stronie loterii swoje paragony fiskalne za usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Polacy zgłosili milion takich dowodów zakupu.

Tablet znanej marki powędruje do przedsiębiorcy, który wystawił zwycięski paragon.

Zwycięskie paragony

Numery zgłoszeń wylosowane w poniedziałkowym losowaniu:

Opel Insignia: zgłoszenie zwycięskie: BGW7EKMCDGW I zgłoszenie rezerwowe: AUIAS263B58 II zgłoszenie rezerwowe: CHY5GCXE67P Opel Astra: zgłoszenie zwycięskie: CH9J413YUQW I zgłoszenie rezerwowe (iPad Air 2): CMGERFMJ22V II zgłoszenie rezerwowe (iPad Air 2): C9A0YWND9RC

Premiowane branże

Aktualnie (styczeń-marzec br.) branżą premiowaną jest "prywatna praktyka lekarska i dentystyczna". Przypominamy, że kolejnymi branżami nagradzanymi samochodem będą "konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych" (II kwartał 2016 r.) oraz "restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów" (III kwartał 2016 r.).

Samochód za paragon. Ministerstwo walczy z szarą strefą:

Autor: mb/gry / Źródło: tvn24bis.pl