Notebooki i iPady za paragon. Dzisiaj losowanie

Z kraju

TVN24.plW poniedziałek odbędzie się kolejne losowanie nagród w loterii paragonowej

Dzisiaj wieczorem odbędzie się losowanie loterii paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Na zwycięzców czeka sześć notebooków Lenovo ThinkPad oraz pięć iPadów Air 2.

W losowaniu wezmą udział paragony fiskalne wystawione w listopadzie br. i zarejestrowane w tym samym miesiącu na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać minimum 7 dni od daty losowania (te z branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.), w którym bierze on udział. Posiadanie i przekazanie organizatorowi paragonu fiskalnego jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody.

Przypomnijmy, że tydzień temu odbyło się drugie losowanie nagrody głównej, samochodu Opel Astra, który miał trafić do osoby z paragonem o numerze BRCWPV6FJUU.

Im więcej, tym lepiej

Zasady loterii są proste: wystarczy mieć 18 lat, kupić towary lub usługi za minimum 10 zł, zarejestrować paragon fiskalny w miesiącu zakupu na stronie loterii.

Ministerstwo wskazuje, że nasze szanse na wygraną zależą od dwóch czynników: po pierwsze ogólnej liczby wszystkich zarejestrowanych paragonów, po drugie: liczby zarejestrowanych paragonów przez daną osobę. Warto pamiętać, że im więcej dana osoba zarejestruje paragonów, tym większe ma szansę na wygraną. Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016 r. Dlatego cały czas warto rejestrować swoje dowody zakupu na www.loteriaparagonowa.gov.pl i dać sobie szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Tym bardziej że udział w loterii nic nie kosztuje - wystarczy paragon z codziennych zakupów za jedyne 10 zł.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

Ministerstwo walczy z szarą strefą. Materiał "Faktów" TVN:

Autor: mb//km / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl