Wieczór w TVN24 BiŚ: Prorosyjski separatyzm, rządy Orbana i nerwy Janowicza

Aktualizacja:
Na co dziś czekamy? Najważniejsze wydarzenia w TVN24 Biznes i Świat
Na co dziś czekamy? Najważniejsze wydarzenia w TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i Świat
TVN24 Biznes i ŚwiatNa co dziś czekamy? Najważniejsze wydarzenia w TVN24 Biznes i Świat

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy m.in. o sytuacji na wschodzie Ukrainy, gdzie prorosyjscy separatyści zrzucili ukraińskie, a zawiesili rosyjskie flagi na budynkach rządowych. Będzie też o Węgrzech, gdzie partia Fidesz Viktora Orbana zdobyła ponad 44 proc. głosów w wyborach parlamentarnych. Nie zabraknie też tematów ekonomicznych, m.in. rozmowy o nowych, lepiej zabezpieczonych banknotach, które wypuscił dziś NBP.

"Biznes dla Ludzi"

O godz. 20.00 w programie "Biznes dla Ludzi" Paweł Blajer wraz z ekspertami porozmawia o wyższych limitach ceny metra kwadratowego mieszkania w ramach programu "Mieszkanie dla młodych", wyjaśni, ile urlopu należy się nam w przypadku zatrudnienia na 3/4 etatu, odpowie na pytanie, kto zapłaci za odszkodowanie w przypadku kolizji ze zwierzęciem oraz omówi różnice pomiędzy nowymi, a starymi banknotami NBP.

"Świat"

W programie "Świat" o godz. 21 Bartosz Węglarczyk wraz z eurodeputowanym PO Pawłem Zalewskim przyjrzy się, jak Unia Europejska może pomagać Ukrainie w walce o utrzymanie integralności terytorialnej oraz porozmawia z Markiem Cichockim z Centrum Europejskiego Natolin o zagrożeniach dla Unii Europejskiej płynących z coraz większej popularności prawicowych partii w Europie.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" o godz. 22 Robert Stanilewicz zapyta Michała Broniatowskiego, znawcę Ukrainy i współtwórcę telewizji espresso.tv o to, czy prorosyjscy separatyści próbują oderwać Donieck od Ukrainy.

W programie "24 godziny" poruszymy również sprawę Jerzego Janowicza, który po porażce w Pucharze Davisa zdenerwował się na dziennikarzy. Tenisista stwierdził, że Polska to kraj, który nie ma perspektyw.

Czy puściły mu tylko nerwy, czy faktycznie z tenisem w Polsce jest aż tak źle?

Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Pozostałe wiadomości