TVN CNBC Biznes w nowej odsłonie

TVN24 Biznes

Aktualizacja:
TVN24Nowe pozycje w kanale biznesowym

We wtorek, 6 kwietnia wystartowała odświeżona ramówka kanału TVN CNBC Biznes. Pojawią się w niej nowe pozycje i nastąpią istotne zmiany w pasmach programowych.

Premierową pozycją na antenie będzie program „Godzina dla Pieniędzy” prowadzony przez Roberta Stanilewicza. „Ta godzina jest robiona dla pieniędzy. Robię tę godzinę ponieważ mi za to płacą. Być może macie lepsze pomysły na zarabianie, ale sprawdźcie co więcej możecie zrobić, by nie stracić. A nie stracić to jak zarobić jeszcze więcej” – mówi Robert Stanilewicz. „Godzina dla Pieniędzy” emitowana będzie od poniedziałku do piątku, o godz. 14.00 i 20.30.

Nowe lunchowe menu

W odświeżonej wersji pokaże się „Biznes Lunch”, prowadzony przez Pawła Blajera. Program skierowany jest do ludzi zarządzających małymi i średnimi firmami, ale również do tych, którzy planują uruchomić własną działalność gospodarczą. Każdy odcinek składa się z czterech stałych bloków związanych z różnymi aspektami prowadzenia własnego biznesu. Jako pierwsze pojawią się serwisy informacyjne ważne dla przedsiębiorców, następnie poruszane będą problemy prawne związane z podatkami, prawem pracy, prawem konsumenckim, cywilnym, regulacjami działalności gospodarczej. Analizowane będą praktyczne skutki uchwalonych przepisów, najciekawszych wyroków sądowych, ale również projektów ustaw. W ostatnim bloku omówione zostaną tematy dotyczące zarządzania firmą, zwłaszcza z jej rozwojem, na przykład: jak czytać sprawozdania finansowe, jak lepiej kierować nawet niewielkim zespołem pracowników i jak przygotować się na wprowadzenie nowego produktu na rynek. Podczas programu widzowie mają szansę wysłać pytania bezpośrednio do studia lub nagrywać je za pośrednictwem komunikatora Skype. (pn.-pt., 12.30, powtórka o 18.00).

Stare po nowemu

Kolejna zmiana w ramówce TVN CNBC Biznes dotyczy emisji programu „Świat pieniędzy”, który od kwietnia pojawi się na antenie tylko w soboty i niedziele.

Z kolei program „Bilans” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku. W piątek zastąpi go „Bilans tygodnia”. Zmianie ulega godzina poniedziałkowej powtórki „Firmy 2.0 Pierwszy milion”, która została przeniesiona na godz. 23.00. W piątek natomiast powtórka „Firmy 2.0” o 20.00.

Źródło: Onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24