Przemierzyli całą północną i południową Amerykę - nie tylko podróżując i zwiedzając, ale także gotując. - Jeździmy po świecie, zjadamy bardzo dużo, spotykamy dzięki temu ludzi. My uwielbiamy nie tylko jeść, ale także poznawać osoby, które za tym jedzeniem stoją - powiedział podróżnik i autor książki "¡Ameryka! Atlas z przepisami" Jan Pawlak.
Program "Pokaż nam świat" oglądaj w weekendy w TVN24 BiS.