Duńczycy poznają dwa topowe seriale TVN

Najnowsze

Aktualizacja:
plejada.plKadr z serialu TVN "Naznaczony"

DR, czyli Duńska Telewizja Publiczna, najstarszy i najbardziej wpływowy nadawca w Danii, nabył prawa do emisji dwóch seriali TVN: "Odwróceni" oraz "Naznaczony" - poinformowała TVN.

Oba te seriale uzyskały nominacje na festiwaluRose D’or – "Odwróceni" w 2008, a "Naznaczony" w 2010. W tym roku "Naznaczony" zdobył również nagrodę na festiwalu Roma Fiction w kategoriach najlepszy reżyser i najlepsza ścieżka dźwiękowa oraz nominację na Monte Carlo TV Festival.

"Odwróceni" to serial, którego fabuła osnuta jest na prawdziwych wydarzeniach. Demaskuje metody działania polskiej mafii i ujawnia brutalne prawa panujące w świecie zorganizowanej przestępczości. Główni bohaterowie to członek pruszkowskiej mafii Jan Blachowski oraz policjant z żelaznymi zasadami Paweł Sikora. Obaj uwikłani są w bardzo niebezpieczną grę.

"Naznaczony" to serial przedstawiający historię niezwykłego człowieka, który w obliczu niebezpieczeństwa poznaje siłę swojego charakteru i musi stoczyć dramatyczną walkę o życie swoje i swojej rodziny z tajemniczym Nieznajomym. Jest to produkcja zrealizowana z rozmachem o intrygującej fabule i perfekcyjnie zrealizowana, pełna efektów specjalnych.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: plejada.pl