TVN24 Biznes | Moto

Miękka hybryda i nowoczesne technologie. Nowy Ford Transit nawet z 40 000 złotych rabatu

TVN24 Biznes | Moto

Autor:
red
FordFord Transit

Początek stycznia to również czas wyprzedaży rocznika samochodów użytkowych. Znacznie taniej możemy wtedy zadbać o nowoczesny i bezpieczny środek transportu w firmie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ford Transit to absolutny klasyk samochodów użytkowych. Amerykański producent zadbał o wyjątkowe rabaty na wyprzedaż rocznika 2020. Zależnie od opcji raty za nowe i bezawaryjne auto wyniosą zaledwie od 390 do 970 złotych netto miesięcznie.

Miękka hybryda w busie

Nowy Ford Transit to kolejna odsłona niezawodnego auta, które pomaga codziennie setkom firm. Konstruktorzy zadbali o komfort jazdy, ale także i jego ekonomię. Nowa generacja silników  z rodziny New EcoBlue została zoptymalizowana do szerokiej gamy potrzeb. Zmiany dotyczą wielu elementów: od mocy i momentu obrotowego, po kulturę pracy oraz niskie zużycia paliwa i emisję spalin. Udoskonalone silniki spełniają najnowsze normy emisji Euro 6.2, przez co są jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska i ekonomiczne w utrzymaniu. W Fordzie Transit znajdziemy też pierwszy w segmencie układ miękkiej hybrydy – EcoBlue Hybrid, wykorzystujący 48-woltową instalację elektryczną i zapewniający dalszą oszczędność paliwa, nawet o 8 procent. Nowy Transit, wyposażony w sześciobiegową manualną skrzynię biegów, pozwala na uzyskanie emisji CO2 już od 200 g/km i zużycia paliwa od 7,6 l/100 km. Auto jest dostępne z trzema rodzajami napędów: FWD, RWD i AWD i czterema wersjami wyposażenia: Ambiente, Trend, Limited i – najnowszą – Trail.

<< Dowiedz się więcej o ofercie Forda >> 

Obok standardowej manualnej skrzyni biegów, dostępna jest automatyczna przekładnia o 6 przełożeniach dla wariantów przednionapędowych oraz 10-stopniowa dla pojazdów z tylnym napędem. Ta ostatnia posiada funkcję Adaptive Shift Scheduling, która analizuje indywidualny styl jazdy kierowcy i wykorzystuje dane do optymalizowania momentów zmian biegów.

Ford Transit Ford

Nowe auto to także bezpieczeństwo i komfort jazdy. Ford Transit z rocznika 2020 wyposażony jest w szereg technologii poprawiających bezpieczeństwo, takich jak aktywny tempomat, system rozpoznawania znaków drogowych, system automatycznego parkowania, system utrzymania pasa ruchu, system zapobiegania kolizjom czy BLISS + Cross Traffic Alert. Z myślą o przedsiębiorcach Ford oferuje również wbudowany modem pokładowy FordPass Connect. Otwiera on nowe możliwości poprawy wykorzystania floty pojazdów oraz optymalizacji kosztów ich eksploatacji. Połączyć się można z nim za pomocą aplikacji mobilnej FordPass Pro, zaprojektowanej specjalnie dla małych firm i właścicieli samochodów, którzy dążą do zwiększenia produktywności.

Nowy Ford Transit uzyskał większą ładowność (dla modeli 3,5-tonowych do 1418 kg) poprzez zmniejszenie masy samego pojazdu, m.in. dzięki lekkiej aluminiowej masce czy nowym stalowym kołom produkowanym w technice wyoblania (większa wytrzymałość produktu przy mniejszym zużyciu surowca). Natomiast dzięki odpowiedniej konfiguracji foteli uzyskać możemy nawet 18 miejsc.  

Ford TransitFord

Do 40 000 rabatu

W promocyjnej ofercie rocznika 2020 można uzyskać atrakcyjne rabaty. Dla Forda Transit z jednostką napędową 2.0 New EcoBlue 170 KM M6 RWD to kwota nawet do 40 000 złotych. Wysokość miesięcznej raty nie przekroczy w tym wypadku 850 złotych. Niewielkie biznesy mogą liczyć na ekonomiczną wersję auta Ford Transit Courier – za dwuosobowy samochód rata będzie wynosiła 390 złotych. Pełna oferta wyprzedaży rocznika 2020 znajduje się na stronach internetowych Forda.

Nabywcy Transita mogą wybierać spośród ponad 450 wariantów podstawowych, w tym wersji z przednim lub tylnym napędem, bądź z napędem na obie osie. Zawrotna jest także liczba dostępnych wersji nadwozia oraz odmian podwozia z kabiną, łącznie z wprowadzoną niedawno specjalną wersją o nisko osadzonej ramie. Klienci mogą również wybrać bogatą linię wyposażenia Limited, z przednim zderzakiem w kolorze nadwozia i 16-calowymi felgami aluminiowymi, manualną klimatyzacją, reflektorami biksenonowymi i systemem SYNC 3 z 8-calowym ekranem dotykowym, umożliwiającym kierowcy sterowanie funkcjami poprzez wydawanie poleceń głosowych i gesty.

<< Wyprzedaż 2020 – poznaj ofertę Forda >>

Autor:red

Źródło zdjęcia głównego: Ford

Pozostałe wiadomości