Pogoda na jutro - sobota 03.06. Słoneczny dzień po zimnej nocy

Autor:
ps/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Noc z piątku na sobotę będzie zimna. Termometry w niektórych regionach wskażą tylko nieco ponad zero stopni Celsjusza. Dzień zapowiada się słonecznie, a temperatura maksymalna sięgnie nawet 21 stopni.

Noc upłynie pod znakiem pogodnej aury. W Tatrach i Beskidach wystąpią zanikające opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby, zmienny.  

W wielu miejscach możliwe są przygruntowe przymrozki. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla 13 województw.

Pogoda na sobotę 03.06

Dzień zapowiada się na ogół słonecznie. Na termometrach zobaczymy od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Wiatr ze zmiennych kierunków powieje słabo i umiarkowanie.

Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w sobotę znajdzie się na poziomie 40-50 procent. Mieszkańcy północnych regionów odczują chłód, natomiast na pozostałym obszarze Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne wszędzie okażą się korzystne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Noc w Gdyni, Sopocie i Gdańsku upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura minimalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1025 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

W sobotę w Gdyni, Sopocie i Gdańsku będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie zapowiada się pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 6 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Mieszkańcy Krakowa w sobotę mogą spodziewać się słonecznej aury. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 992 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Na noc dla Poznania prognozowana jest pogodna aura. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Sobota w Poznaniu będzie słoneczna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby, wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Nocą w Warszawie niebo będzie pogodne. Temperatura spadnie minimalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby, północny. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się na ogół słonecznej soboty. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby, północno-wschodni i wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1012 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Noc we Wrocławiu przyniesie pogodną aurę. Temperatura minimalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie słaby, północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Sobota we Wrocławiu zapowiada się słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe wyniesie 1008 hPa.

Warunki drogowe w sobotę
Warunki drogowe w sobotętvnmeteo.pl

Autor:ps/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości