TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - czwartek 18.11. Deszcz i wiatr źle wpłyną na nasze samopoczucie

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 18.11

Pogoda jutro, czyli w czwartek 18.11, przyniesie wielu regionom Polski opady deszczu i mżawki. Powieje też silniejszy wiatr, w porywach do 50-60 kilometrów na godzinę. Termometry pokażą maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

W nocy ze środy na czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Wystąpią postępujące od północy w głąb kraju przelotne opady deszczu do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Tylko na południowym wschodzie kraju nie popada, ale miejscami zrobi się mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 4 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Wybrzeżu i Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, od północy nasilający się, w porywach na północy rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na jutro - czwartek 18.11

Czwartek przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami. Synoptycy prognozują przemieszczające się nad krajem dwie strefy opadów deszczu i mżawki do 1-5 l/mkw. Tylko na południowym zachodzie Polski na ogół będzie bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 50-70 km/h.

Prognoza pogody na czwartek 18.11
Prognoza pogody na czwartek 18.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeo - czwartek 18.11

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, będzie wilgotno, a w północnych regionach wietrznie. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 18.11
Warunki biometeo w czwartek 18.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno, możliwy przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny. Ciśnienie o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 8 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50 km/h. W południe barometry pokażą 1006 hPa. 

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno, okresami popada deszcz. Na termometrach zobaczymy 6 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1014 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Zachmurzenie duże, okresami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 70 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa. 

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno, możliwy przelotny deszcz. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie. Ciśnienie o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, okresami opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1010 hPa. 

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno, możliwy przelotny deszcz. Termometry pokażą 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie do 50 km/h. W południe barometry pokażą 1008 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 50 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 996 hPa. 

Warunki drogowe w czwartek 18.11
Warunki drogowe w czwartek 18.11tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości