Pogoda na juro - środa, 15 września. W wielu regionach słonecznie. Burze możliwe lokalnie

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 30/31.03
Pogoda na noc 30/31.03tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro - 15.09

Pogoda na jutro: środa zapowiada się na ogół słonecznie. Będą jednak miejsca, gdzie pojawią się burze. Podczas nich może wiać silny wiatr. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 stopni.

Pogoda na noc 14/15.09: będzie pogodnie. Lokalnie pojawią się mgły i zamglenia. Na termometrach zobaczymy minimalnie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podkarpaciu, przez 10 st. C w centrum kraju, do 13 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr.

Pogoda na noc 14/15.09
Pogoda na noc 14/15.09tvnmeteo.pl

Prognoza pogody na środę 15.09

Pogoda na jutro, środę 15.09, zapowiada się następująco: będzie słonecznie, tylko na zachodzie możemy spodziewać się małego zachmurzenia, wzrastającego stopniowo do dużego. Na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej po południu spodziewane są przelotne opady deszczu do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy, możliwe są burze. Na termometrach zobaczymy od 19 st. C na Suwalszczyźnie, przez 24 st. C w centrum kraju, do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, na zachodzie okresami może powiać dość silnie, w burzach rozpędzając się do 80 kilometrów na godzinę.

Pogoda na środę 15.09
Pogoda na środę 15.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Na przeważającym obszarze wilgotność wyniesie 60 procent. Ciepło będzie odczuwalne w większości kraju. Warunki biometeo okażą się korzystne tylko we wschodnich regionach Polski.

Warunki biometeo w środę 15.09
Warunki biometeo w środę 15.09tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa, będzie spadać.

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 23 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa, będzie spadać.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Na termometrach minimalnie 12 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby. Ciśnienie o północy dojdzie do 1018 hPa, będzie spadać.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Słonecznie, po południu pojawi się więcej chmur. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1016 hPa, będzie spadać.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura spadnie do 11 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1006 hPa, będzie spadać.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura wyniesie maksymalnie 25 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe sięgnie 1004 hPa, będzie spadać.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy minimalnie 13 st. C. Powieje południowo-wschodni słaby wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1002 hPa, będzie spadać.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe dojdzie do 1000 hPa, będzie spadać.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą minimalnie 11 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 991 hPa, będzie spadać.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje południowo-wschodni słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe dojdzie do 989 hPa, będzie spadać.

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvnmeteo.pl/Klaudia Walewska

Pozostałe wiadomości