Na Ukrainie cisza przed burzą? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

TVN24 Biznes


Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy m.in. o sytuacji na Ukrainie i roli Polski w tym konflikcie. Nowinki technologiczne zaprezentujemy w "Świecie technologii", a wydarzenia na rynkach podsumujemy w "Bilansie". Z kolei o 22.00 podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia.

"Świat"

Gościem programu "Świat" o 20.30 będą Marek Siwiec i Witold Waszczykowski. Wśród głównych tematów: Ukraina. W ostatnich 48 godzinach w Donbasie nie zginął ani jeden ukraiński żołnierz, a prezydent Poroszenko ma wydać rozkaz o wycofaniu ciężkiego uzbrojenia z frontu. Czy to cisza przed kolejna burzą, czy może porozumienie z Mińska w końcu zaczyna działać? Na Ukrainę jadą polscy żołnierze. Będą tam uczyć, jak twierdzi MON, "działań typowo wojskowych". Polacy rozpoczną szkolenia armii ukraińskiej razem z Brytyjczykami i Amerykanami. Gości programu "Świat" zapytamy, jakie konsekwencje będzie mieć ta decyzja dla Polski i czy Zachód w końcu na poważnie angażuje się we wsparcie Ukrainy? Zaprasza Katarzyna Kolenda-Zaleska.

"Świat technologii"

W programie “Świat technologii” o godz. 21.15 opowiemy o najnowszych trendach i najnowszych wydarzeniach w świecie wynalazków i nowych technologii. Na program zaprasza Łukasz Kijek.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godzinie 21.40 Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i walutowych. Sprawdzi również, na jakim poziomie zakończy się handel na Wall Street.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.00 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Autor: mn / Źródło: TVN24 Biznes i Świat