TVN24 Biznes | Z kraju

Już dziś oglądaj charytatywny blok reklamowy w TVN. Pomagaj z nami!

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
ToL/dap
Źródło:
tvn24.pl
Druga edycja akcji #TVNpomagajmysobie
Druga edycja akcji #TVNpomagajmysobie
wideo 2/3
Druga edycja akcji #TVNpomagajmysobie

Trwa akcja #TVNpomagajmysobie mająca na celu pomoc osobom najuboższym, potrzebującym wsparcia w formie ciepłego posiłku oraz branży restauracyjnej, która mierzy się obecnie z trudnościami w związku z drugą falą pandemii. Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego oraz akcji antenowych emitowanych w dniu 12 grudnia na kanale TVN przeznaczone zostaną na obiady dla osób potrzebujących.

Już dziś, w sobotę 12 grudnia bezpośrednio po głównym wydaniu "Faktów", tj. po godz. 19.20 TVN wyemituje charytatywny blok reklamowy. Wpływy z jego emisji, obliczone na podstawie wyników oglądalności, zostaną w całości przekazane na cel akcji.

- Aktywna pomoc zawsze była i będzie ważną częścią działalności TVN i Discovery. Dlatego w akcję #TVNpomagajmysobie zaangażowaliśmy się wszyscy; TVN Grupa Discovery, Fundacja TVN, Player, Biuro Reklamy TVN Media. Aby skutecznie trafić z pomocą do osób najbardziej potrzebujących, zaprosiliśmy do współpracy lokalne Banki Żywności w całej Polsce. A ponieważ wiemy, że zawsze możemy liczyć na hojność naszych widzów, także i tym razem gorąco zachęcamy, byście Państwo dołączyli do nas. Im więcej osób zasiądzie przed telewizorami w sobotę po "Faktach", tym większej liczbie osób uda nam się wspólnie pomóc –powiedział Marcin Barcz, dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej TVN Grupa Discovery.

W dniu 12 grudnia w stacji TVN realizowane będą specjalne wejścia antenowe związane z akcją #TVNpomagajmysobie. Będą w nich uczestniczyć gwiazdy TVN oraz przedstawiciele partnerów merytorycznych akcji, Federacji Polskich Banków Żywności oraz Banku Żywności SOS w Warszawie. Poprowadzi je Olivier Janiak.

Druga edycja akcji #TVNpomagajmysobie

#TVNpomagajmysobie to druga edycja akcji wsparcia dla najbardziej potrzebujących w okresie pandemii. Tym razem chcemy pomóc podwójnie; osobom najuboższym potrzebującym wsparcia w formie ciepłego posiłku, a pośrednio również restauracjom, które te posiłki ugotują i dostarczą.

Dzięki nowej inicjatywie TVN Grupa Discovery wybrane restauracje, które zgłosiły się do udziału w akcji, otrzymają zamówienia na 50 ciepłych posiłków dziennie przez 11 dni oraz po 50 świątecznych posiłków dziennie na okres od 25 do 26 grudnia. Przygotują je na wynos i dostarczą do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego, zajmujących się dożywianiem najuboższych.

Dostawy posiłków będą realizowane od 14 do 24 grudnia, w tym dostawa 24 grudnia będzie obejmować posiłki na dni świąteczne, czyli 25 i 26 grudnia.

Wartość jednego posiłku to 20 złotych brutto. Kwota wsparcia dla pojedynczej restauracji wynosi 13 tys. złotych brutto.

Akcja "TVN pomagajmy sobie"tvn.pl

Autor:ToL/dap

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości