Nagrody Polskiej Rady Biznesu. 8. edycja

  16 stycznia 2019

  Ta nagroda jest ukoronowaniem ogromnego wysiłku setek osób, które codziennie pracują w spółce OTCF - mówił w programie "Bilans" Igor Klaja, założyciel i prezes spółki znanej z marki 4F. Klaja w poniedziałek otrzymał Nagrodę Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Kulczyka w kategorii "Sukces". O motywowaniu pracowników, specyfice produkcji odzieży sportowej i przyszłości branży szef OTCF rozmawiał z Janem Niedziałkiem.

  Igor Klaja oraz Róża Rzeplińska - to laureaci 8. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Nagrodą specjalną PRB imienia Jana Wejcherta uhonorowano Jerzego Owsiaka.

  Dziewięciu finalistów w trzech kategoriach powalczy o wygrane w ósmej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Jak zauważył Jacek Pawłowski, Partner PwC Legal, ekspert do spraw firm prywatnych, ta edycja już przeszła do historii. - Mamy w tym roku rekordową liczbę 340 zgłoszeń - wskazał gość programu "Biznes dla Ludzi". Zwycięzców poznamy w najbliższy poniedziałek podczas uroczystej gali, która od godziny 20.00 będzie transmitowana na antenie TVN24 BiS.

  Poznaliśmy nazwiska dziewięciu finalistów ósmej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Nominowani to wizjonerzy, działacze społeczni oraz bohaterowie polskiej przedsiębiorczości, wyłonieni przez Kapitułę Nagrody z grona kilkuset kandydatów z całej Polski. Zwycięzców poznamy 27 maja podczas uroczystej gali, która będzie transmitowana przez TVN24 i TVN24 BiS. - Wybieramy najlepszych z najlepszych - podkreślił w TVN24 BiS przewodniczący Kapituły Wojciech Kostrzewa.

  Kandydatów jest na ogół dużo, ale każdy kolejny bardzo nas cieszy - stwierdził w TVN24 BiS wiceprezes Polskiej Rady Biznesu Jacek Olechowski. Zgłoszenia w ramach ósmej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu, nazywanej "biznesowymi Ocarami", będą przyjmowane już tylko do niedzieli 20 stycznia.

  Już tylko niecałe dwa tygodnie pozostały na zgłoszenia kandydatów do 8. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. - Ta nagroda dała nam przekonanie, że jest zrozumienie dla tego, co robimy. To niesamowite wyróżnienie i duży zaszczyt - mówił w programie "Biznes dla Ludzi" Bartosz Pilitowski, założyciel i lider Fundacji Court Watch Polska oraz ubiegłoroczny laureat Nagrody PRB w kategorii "Działalność społeczna".