Utrudnienia w dostępie do konta. Na liście największy bank w Polsce

Autor:
mp/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes
Premier o przedłużeniu wakacji kredytowych
Premier o przedłużeniu wakacji kredytowychTVN24
wideo 2/7
TVN24Premier o przedłużeniu wakacji kredytowych

PKO BP, Santander Bank Polska, mBank, Crédit Agricole, VeloBank - w tych bankach w najbliższych dniach zaplanowano prace serwisowe. W związku z tym klienci muszą przygotować się na utrudnienia w dostępie do usług. Poniżej piszemy o szczegółach.

PKO BP

"W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi w niedzielę 04.06.2023 r. od 00:00 do godz. 02:45 nie będzie działać aplikacja IKO oraz iPKO biznes mobile, w tym płatności zbliżeniowe telefonem oraz kodem BLIK" - poinformował bank w komunikacie.

Santander Bank Polska

Przerwę w najbliższy weekend zaplanował także Santander Bank Polska. W nocy z soboty, 3 czerwca, na niedzielę, 4 czerwca, od 23:00 do 6:30, nie będą działać: bankowość internetowa, aplikacja mobilna, przelewy natychmiastowe, płatność w sklepach internetowych (Przelew24) oraz Kantor Santander.

mBank

"Ze względu na zaplanowane prace techniczne, 3 czerwca (sobota) w godzinach 12.00 - 20.00 aplikacja mobilna mBank Giełda nie będzie dostępna" - podał bank w komunikacie.

Crédit Agricole

W sobotę, 3 czerwca, nie będzie działać kantor w aplikacji mobilnej banku. Usługa będzie niedostępna od godziny 8:00 do 14:00.

VeloBank 

"Do poniedziałku 5 czerwca do godziny 6:00 w TU Europa trwają prace serwisowe. Wnioski ubezpieczenia nieruchomości Mój Bezpieczny Dom oraz ubezpieczenia turystycznego Bezpieczna Wyprawa w bankowości elektronicznej i przez infolinię będą w tym czasie niedostępne" - podano w komunikacie banku.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mp/ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości