Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: Jak Niemcy kochają Rosjan oraz kto pomoże Putinowi

Najnowsze

Aktualizacja:

Jak zmieni się polityka światowych mocarstw wobec Rosji i Krymu? Czy Władimir Putin może liczyć na wsparcie np. Chin? Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat zajmiemy się analizą sytuacją na Ukrainie. Kolejne prawne wątpliwości postara się też rozwiązać Paweł Blajer.

O 20.00 Paweł Blajer w programie "Biznes dla ludzi" podpowie m. in., co zrobić, gdy podczas przebywania na urlopie macierzyńskim, wychowawczy lub na długotrwałym zwolnieniu lekarskim dowiadujesz się firma, w której jesteś zatrudniony, uległa likwidacji. Czy Putin podsyci separatyzmy w krajach byłego ZSRR i czy może liczyć na wsparcie takich krajów jak Chiny. W programie "Świat" o godz. 21.00 gośćmi Bartosza Węglarczyka będą Wiktor Ross, politolog i były ambasador RP w Mołdawii i Armenii oraz Leszek Ślazyk z chiny24.com. W programie "24 Godziny" o tym, że Niemcy kochają Rosjan - tak przynajmniej ocenia niemiecka prasa. Kanclerz Angela Merkel ma teraz trudne zadanie. Z jednej strony konieczna reakcja Unii z drugiej Niemieckie interesy w Rosją.

O tym, co okaże się dla Berlina ważniejsze w programie "24 Godziny" Katarzyna Werner i Robert Stanilewicz zapytają Karolinę Wigurę - komentatorkę TVN24 Biznes i Świat, która właśnie wróciła z Niemiec.

Autor: rf,mn/klim/bgr / Źródło: TVN24 Biznes i Świat