Wyniki Lotto z 7 czerwca 2022. Jakie liczby padły podczas ostatniego losowania?

Autor:
mp/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęścia
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęściaTVN24 BiS
wideo 2/3
Psycholog: wygrana na loterii może nie przynieść długotrwałego szczęścia

We wtorkowym losowaniu Lotto nie padła główna wygrana. W efekcie kumulacja urosła do ośmiu milionów złotych. Oto wyniki Lotto, Lotto Plus i Super Szansa z dnia 7 czerwca 2022 roku.

We wtorek, 7 czerwca w Lotto wylosowano następujące liczby: 4, 12, 27, 28, 31 i 39. W losowaniu do wygrania było 7 mln zł. Kumulacja w Lotto rośnie od 28 maja.

W losowaniu padły 42 "piątki". Kwota takiej wygranej wynosi 5616,80 zł. Należy pamiętać, że od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10 proc. podatek. Nie padła jednak żadna "szóstka". W efekcie kumulacja w Lotto rośnie do 8 mln zł. Kolejne losowanie odbędzie się w czwartek 9 czerwca.

W Lotto Plus wylosowano następujące liczby: 2, 4, 5, 10, 12 i 16. Padły dwie wygrane po milionie złotych.

W Super Szansie wylosowano natomiast następujący numer: 0828773. W losowaniu nie padła główna wygrana.

Lotto i Lotto Plus - zasady

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić 1 zł do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus losuje się 6 z 49 liczb. Za trafienie sześciu liczb wygrana wynosi milion złotych.

Wygrane w Lotto Plus są stałe i mają gwarantowaną wysokość. Nie występują kumulacje.

Super Szansa to dodatek do gier dostępny w punktach Lotto. By wziąć udział w losowaniu, należy poprosić o Super Szansę lub zaznaczyć ją na blankiecie. Numer Super Szansy znajduje się zawsze na kuponie np. Lotto, ale tylko opłacony numer bierze udział w losowaniu. Koszt wynosi 2 zł. W grze losowany jest siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. W Super Szansie można wygrać do 2 mln zł.

Gdzie odebrać wygraną w Lotto?

Wygraną z kuponu wydrukowanego przez terminal można odebrać w punkcie Lotto (wygrane poniżej 2280 zł) lub w Oddziale Totalizatora Sportowego (wygrane każdej wysokości) po okazaniu oryginału kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mp/ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości