TVN24 Biznes | Z kraju

Ruszyła kolejna edycja konferencji PIKE

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
red
Źródło:
TVN24 Biznes
Rozpoczęła się konferencja PIKE
Rozpoczęła się konferencja PIKETVN24
wideo 2/4
TVN24Rozpoczęła się konferencja PIKE

W poniedziałek rozpoczęła się 48. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2021. Wydarzenie potrwa do wtorku, 5 października. Podczas tegorocznego spotkania odbywają się dyskusje między innymi o przyszłości branży sze­rokopasmowej na rynku mediów i telekomunikacji. Partnerem strategicznym imprezy jest TVN24.

48. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE jest jedną z kluczowych w naszym regionie Europy konferencji mediów elektronicznych, na stałe wpisaną w kalendarz branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej.

Konferencje PIKE od lat stanowią miejsce spotkań operatorów telewizji kablowych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, a także przedstawicieli regulatorów branży mediów i telekomunikacji.

Konferencja organizowana przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej oraz Polską Fundację Wspierania Rozwo­ju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL odbywa się w dniach 4-5 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi oraz on-line .

Program PIKE

Jak czytamy na stronie organizatorów wydarzenia, program tegorocznego spotkania przewiduje zarówno dyskusje o przyszłości branży sze­rokopasmowej na rynku mediów i telekomunikacji, jak i ocenę zarysowujących się kierunków zmian z punktu widzenia biznesu, regulatorów i ekspertów szczególnie po okresie pandemii.

"Do udzia­łu w Konferencji zostali zaproszeni znakomici Goście – przedstawiciele operatorów sieci kablowych, mobilnych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych, a także instytucji regulacyjnych, Par­lamentu oraz Rządu. Wspólnie będziemy dyskutować, jak obecne zmiany rynkowe wpływają na prowa­dzenie biznesu, rozumienie prawa, na kształt otoczenia instytucjonalnego i na samych konsumentów" - czytamy na stronie wydarzenia.

Autor:red

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości