Czy warto zmienić bank? Profity nie dla krezusów

Najnowsze

sxc.huWystarczą już miesięczne wpływy na rachunek od 1 do 5 tys. zł, aby powierzyć bankowi pieniądze, nie płacić za rachunek i mieć jeszcze dodatkowe profity

Nie trzeba być krezusem, żeby korzystać z pakietu ubezpieczeń w koncie bankowym lub usług concierge przy załatwianiu wielu spraw: od codziennych po okazjonalne – twierdzi "Puls Biznesu".

Wystarczą już miesięczne wpływy na rachunek od 1 do 5 tys. zł, aby powierzyć bankowi pieniądze, nie płacić za rachunek i mieć jeszcze dodatkowe profity.

I np. nie zastanawiać się, skąd wziąć hydraulika w nagłym przypadku, specjalistę od sprzętu AGD czy IT albo myśleć o rezerwacji stolika w restauracji – wymienia "PB", dodając: wystarczy jeden telefon – do banku właśnie.

Bezpłatne konto nie zawsze jest więc najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które mają dodatkowe wymagania – podkreśla dziennik.

A niektóre banki nagradzają też klientów lokatami z wyższym oprocentowaniem niż standardowe czy specjalną ofertą. Najczęściej dotyczy to jednak pożyczek, ale w końcu to bank musi zarabiać – kończy "PB".

Autor: //gry / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu