Na skrzyżowaniu Puławskiej i Olkuskiej volvo zderzyło się z tramwajem linii 18. Nikomu nic się nie stało, ale były duże utrudnienia w ruchu.
Do kolizji doszło ok. godz. 16. - Tramwaj linii 18 jadący w kierunku Służewca zderzył się z wyjeżdżającym z ul. Olkuskiej osobowym volvo. Na Puławskiej wstrzymano ruch tramwajowy w kierunku Służewca - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Nikomu nic się nie stało - dodaje.
Po około pół godzinie ruch tramwajowy został wznowiony. - Kierowca volvo przyznał się do wymuszenia pierwszeństwa, a sprawa będzie rozwiązana bez angażowania policji - podsumowuje Zieliński.
ms/b
Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl