Most Poniatowskiego: zderzenie skody, subaru i volkswagena

Kolizja na moście
Kolizja na moście
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Kolizja na mościeTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

Zderzenie trzech samochodów na moście Poniatowskiego. Nikomu nic się nie stało. Zablokowany był jeden pas w kierunku centrum.

Kolizja miała miejsce na lewym pasie mostu, przed Wisłą, po stronie praskiej. - Brały w niej udział skoda, subaru i volkswagen - relacjonował po 9.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu nic się nie stało - dodał.

Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w kierunku centrum. Na miejsce przyjechały lawety, które ściągnęły pojazdy z jezdni.