Zderzenie dwóch aut
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Dwa samochody zderzyły się w Alejach Jerozolimskich. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do zderzenia doszło na rondzie Zesłańców Syberyjskich.
- Z moich informacji wynika, że audi jechało Alejami Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa, a kierowca renault wjechał na rondo od strony ulicy Bitwy Warszawskiej i doszło do zderzenia – informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.
Jak zaznacza, pogotowie zabrało jedną osobę z renault na badania do szpitala. Przyczyny zderzenia bada policja.
- Kierowcy byli trzeźwi - zaznacza Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.
Utrudniony był przejazd Alejami Jerozolimskimi w kierunku Pruszkowa – zablokowany był jeden pas.
ran