Zderzenie busa, "elki" i samochodu dostawczego


Trzy samochody zderzyły się w sobotę popołudniu na Ochocie. Jak informuje policja, nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury i Pruszkowskiej. - Bus wjechał w samochód do przeprowadzek, ten z kolei uderzył w naukę jazdy - powiedział Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Zastrzegł, że na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

Z kolei Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji poinformował, że nikomu nic się nie stało, a kierowcy byli trzeźwi.

W sobotę informowaliśmy też o kolizji na Kondratowicza:

Zderzenie na Kondratowicza
Zderzenie na Kondratowicza Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

kz/pm

Źródło zdjęcia głównego: warszawa@tvn.pl