Koszykowa: zniszczony peugeot po kolizji z volvo

Kolizja na Ochocie
Kolizja na Ochocie
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
Kolizja na OchocieLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

Na skrzyżowaniu Koszykowej z Lindleya zderzyły się dwa samochody osobowe: volvo i peugeot - taksówka. - Nikomu nic się nie stało, ale były utrudnienia w ruchu - informował reporter tvnwarszawa.pl.

Do kolizji doszło przed godziną 18.

- Volvo ma uszkodzone nadkole, natomiast peugeot kompletnie zniszczony przód pojazdu - opisywał Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl zaraz po zdarzeniu. Jak dodał, nikt w nim nie ucierpiał.

Na miejscu pracowali policjanci i ustalali okoliczności zdarzenia.

Kierowcy przez kilkadziesiąt minut musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. - Zablokowany był przejazd Koszykową w kierunku Grójeckiej. Chcąc ominąć kolizję, kierujący musieli przez moment jechać pod prąd - ostrzegał Marcinczak.

kw/pm