Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Ulice

Na Zielone Zacisze przez plac budowy

Ulice

UM WarszawaFrezowanie na św. Wincentego

Na spore utrudnienia muszą w najbliższy weekend przygotować się kierowcy na Bródnie. Drogowcy wykonają tam frezowanie ul. św. Wincentego, na odcinku od Kondratowicza do Cmentarza Bródnowskiego. Na objazdy skierowane zostaną także autobusy.

Drogowcy podzieli prace na ulicy na dwa etapy. Pierwszy rozpocznie się w ten weekend.Od piątku od 22.00 do poniedziałku do 4.00 rano zamknięty będzie fragment od Kondratowicza do bramy Cmentarza Bródnowskiego. Kierowcy nie będą mogli również przejechać przez skrzyżowanie z ul. Budowlaną i ul. Gilarską.

Dla samochodów wyznaczone trzy różne trasy objazdowe:

1. Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Chodecka, Kondratowicza; 2. Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińska, Kondratowicza; 3. Odrowąża, Wysockiego, Bazyliańska, Kondratowicza.

Na osiedle pod nadzorem

W związku z frezowaniem na utrudnienia muszą przygotować się mieszkańcy osiedla Zielone Zacisze. Drogowcy wyznaczyli dla nich specjalny dojazd ulicą wzdłuż budynku urzędu dzielnicy Targówek. Dojadą nią do skrzyżowania z ul. św. Wincentego. Następnie będą mogli pod nadzorem przejechać przez plac budowy i wjechać na osiedle.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Frezowanie to także utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od piątku od 22.00 do poniedziałku 4.00 rano zostaną także wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii 120, 156, 169, 227, 409, 500, 512, N02 i N11. Autobusy zostaną skierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach.

Jak zapowiadają drogowcy, kolejny odcinek ul. św. Wincentego będzie modernizowany w jeden z kolejnych weekendów. Konkretna data ma być znana wkrótce.

ło/r

Źródło zdjęcia głównego: UM Warszawa

Pozostałe wiadomości