Ulice

Ulice

Przez dwie godziny na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Solidarności nie działały światła. Utrudnienia były duże. Przed godziną 8.00 policja podjęła decyzję, że zacznie kierować ruchem w tym miejscu. Kwadrans po ósmej sygnalizację udało się naprawić.

Po dwóch dniach komunikacyjnego paraliżu, w środę sytuacja w al. Niepodległości wyglądała nieco lepiej. – Nie ma tragedii, kierowcy jadą jeden za drugim, ale jadą - relacjonował rano sytuację Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

We wtorek kierowcy znów stanęli w porannym szczycie w al. Niepodległości - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Ogromne korki związane są z remontem torowiska w tej ulicy.

Rozbite szyby w dwóch autobusach, jedna osoba ranna i utrudnienia. To efekt zderzenia dwóch autobusów miejskich na ul. Modlińskiej.

W długi majowy weekend kierowcy będą mogli korzystać z nowego wiaduktu między Żoliborzem a Muranowem. Drogowcy chcą go otworzyć "do końca kwietnia" - dowiedział się portal tvnwarszawa.pl

Około godziny 7:30 zderzyły się dwa samochody osobowe na ul. Słowackiego na wysokości skrzyżowania z ul. Włościańską. Na miejscu była straż pożarna i policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych i autobusu na ul. Ostródzkiej. Jezdnia w stronę Trasy Toruńskiej była przez kilkadziesiąt minut zablokowana. Sprawca wypadku był pijany.

Dwa rozbite samochody i jedna osoba ranna - to efekt wypadku, do którego doszło po godz. 12 na Wisłostradzie, na wysokości ul. Karowej. Prawdopodobnie brał w nim udział nieoznakowany radiowóz.