Ulice

Ulice

Na ulicy Grójeckiej saab wpadł na barierki oddzielające jezdnię od przystanku tramwajowego. Nikt nie został ranny, ale przez kikadziesiąt minut zablokowane były dwa pasy.

Przy skrzyżowaniu Puławskiej z Goworka na czerwonym świetle stał chevrolet. Z impetem uderzył w niego Volkswagen. Jeden pas w kierunku Ursynowa jest zablokowany.

Hubert Radzikowski, który sam kiedyś uczestniczył w poważnym wypadku, radzi wspólnie z psychologiem kierowcom: - Mimo wiary w swoją mocną psychikę, poszukajmy po wypadku pomocy specjalisty.

Dwa samochody osobowe zderzyły się około godz. 9.00 na granicy Warszawy i Łomianek. Jedna osoba trafiła do szpitala. Zdjęcie z miejsca wypadku na warszawa@tvn.pl przysłał internauta Konik.

Cztery auta zderzyły się na Moście Siekierkowskim w kierunku Mokotowa po godzinie 7.30. Cała okolica, a także wyjazd z Wawra i Gocławia były przez dwie godziny zakorkowane.

Na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich z Czumy doszło do zderzenia trzech aut. Jedna osoba trafiła do szpitala. Kierowcy natomiast muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na ulicy Świętokrzyskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Emilii Plater samochód potrącił kobietę. Jeden pas w stronę Woli jest zablokowany.

Kierowcy objeżdżający korki ulicą Naczelnikowską muszą znaleźć sobie inne trasy. - Właśnie pojawiły się tabliczki informujące o zamknięciu ulicy – alarmują internauci. Sprawcą zamieszania jest sklep Kaufland.

Trzy samochody zderzyły się przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Chałubińskiego. Jedna osoba została ranna. Przejazd w stronę Mokotowa był przez kilkadziesiąt minut poważnie utrudniony.