Ulice

Ulice

Parę minut po godzinie 11:00 samochód Zakładu Oczyszczania Miasta wjechał pod tramwaj linii 18. Ciężarówka zablokowała torowisko u zbiegu ul. Marszałkowskiej z Żurawią.

Na ulicy Słomińskiego, po godzinie 9.15, ford potrącił pieszego przechodzącego po pasach. - Wypadek miał miejsce przy skrzyżowaniu z ulica Zakroczymską, w kierunku Pragi Północ - informuje reporter tvnwarszawa.pl Dawid Krysztofiński.

Grzybowska i Królewska na czas zamknięcia ul. Świętokrzyskiej zamieniły się w jeden wielki buspas. Już dziś pojawiły się znaki informujące o zmianach w organizacji ruchu. - Chcemy, żeby kierowcy mieli czas na przyzwyczajenie się do zmian - tłumaczą drogowcy.

Poważny wypadek na Trakcie Brzeskim. Zderzyły się tam dwa samochody. Aż 6 osób zostało rannych. Wypadek spowodował poważne utrudnienia. Policja kierowała ruchem.

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Wawrze. Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu.

Śmiertelny wypadek na ul. Chełmżyńskiej. W piątek w wyniku zderzenia motocykla i samochodu osobowego zginął 24-letni kierowca jednośladu. Osobówka nie ustąpiła pierwszeństwa, motocyklista jechał za szybko. Ruch w tym rejonie był utrudniony przez cztery godziny.

Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu al. Wtosa z ulicą Idzikowskiego. Utrudniony jest ruch w kierunku mostu Siekierkowskiego.

Raz działają, raz nie. Gdy już się włączą, potrafią świecić wszystkimi kolorami na raz lub mrugać jak lampy na dyskotece. Sygnalizacja na rogu Sikorskiego i Sobieskiego dostarcza kierowcom wielu atrakcji. A lawety czekają już na tych, którzy się zagapią.

Wodociągowcy zablokowali dwa pasy ul. Żwirki i Wigrury w kierunku lotniska, na wysokości ulicy Miecznikowa. W popołudniowym szczycie kierowcy mogą utknąć tu w ogromnym korku.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Wybrzeża Kościuszkowskiego i ul. Zajęczej. Straż pożarna wycinała osobę z samochodu. Jej stan był bardzo poważny - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

-Tuż przed rondem Waszyngtona samochód dostawczy blokuje tory - informował w przed godz. 17.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Tramwaje nie jeźdźiły przez około godzinę.

Kolejny motocyklista ranny w wypadku. Tym razem na ul. Żeromskiego zderzył się z samochodem osobowym. - Ranny motocyklista trafił do szpitala- relacjonuje z miejsca zdarzenia Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.