Ulice

Ulice

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ul. św. Bonifacego z Powsińską. Trzy osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala. Jedną z ofiar wypadku z auta musieli wycinać strażacy.

Policjanci z Piaseczna zatrzymali 33-letniego Tomasza S. Mężczyzna miał 3,8 promila alkoholu w organizmie. Wcześniej doprowadził do dwóch kolizji. Mężczyzna straci prawo jazdy, grożą mu także dwa lata więzienia.

O szczęściu może mówić kierowca forda, który po godzinie 14.00 wpadł w poślizg na al. Stanów Zjednoczonych. Choć rozpędzone auto wypadło na skarpę na poboczu trasy, nikomu nic się nie stało.

Duże utrudnienia w ruchu spowodował wypadek, do którego doszło na moście Gdańskim. Po zderzeniu dwóch samochodów, kierowca jednego z nich w poważnym stanie został odwieziony do szpitala. Ruch na moście odbywał się wahadłowo.

W samochodzie jadącym ul. Ostrobramską doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Auto zaczęło się palić. Jeden pas jezdni był zablokowany. Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami.

Na ulicach Gąsek i Podgrzybków drogowcy zaczęli niespodziewanie zrywać asfalt - poinformował w porannym szczycie widz. - Na jedynej drodze łączącej Wilanów z Ursynowem utworzył się bardzo duży korek – napisał na warszawa@tvn.pl Łukasz.

Śmiertelne potrącenie na ul. Wysockiego. Jak mówią świadkowie, młody mężczyzna przebiegał przez przejście na czerwonym świetle.

Ten wypadek mógł się skończyć o wiele tragiczniej. Na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury i Księcia Trojdena zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby są ranne. Kierowcy jadący w kierunku lotniska muszą liczyć się z utrudnieniami.

Około godziny 16.20 na skrzyżowaniu ulic Okopowej i Żytniej mężczyzna wpadł pod tramwaj – informuje internauta badyunior.

W Al. Jerozolimskich na wysokości stacji WKD Warszawa Ochota doszło do kolizji autobusu miejskiego z samochodem osobowym – napisał w artykule na tvnwarszawa.pl internauta badyunior.

Przed godziną 9.00 na skrzyżowaniu ulicy Powązkowskiej z Duchnicką doszło do wypadku. Spowodował on duże utrudnienia. Zdjęcie i informację otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl od Przemysława.

Stanie w korkach kosztuje nas 4,2 mld zł rocznie – wynika z najnowszego raportu Deloitte. Najwięcej czasu i pieniędzy tracą kierowcy w stolicy. Zdaniem autorów raportu, jest kilka prostych metod, które mogłyby usprawnić ruch, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych.