Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Ulice

Ulice

Piątkowe popołudnie nie jest łatwe dla warszawskich kierowców. Rosnące korki w całym mieście przeplatają się z utrudnieniami spowodowanymi przez kolizje. Na ul. Sikorskiego doszło aż do trzech stłuczek.

Wstrzymany ruch tramwajów i utrudnienia dla kierowców. Do tego rozbity samochód, uszkodzony tramwaj i autobus. To bilans kolizji, do której doszło około godz. 12.00 na ul. Marszałkowskiej.

Na ulicy Globusowej kierowca samochodu osobowego wjechał w tył autobusu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Dzień zaczął się od tragicznego wydarzenia. Około godziny 6.30 u zbiegu ul. Bródnowskiej z 11 Listopada starsza kobieta została potrącona przez bus. Lekarzom nie udało się jej uratować.

Ogromne utrudnienia w al. Armii Krajowej – alarmują kierowcy. Korek w kierunku Ochoty zaczyna się już za mostem Grota. Utrudnienia spowodowane są dwiema kolizjami, do których doszło przed południem.

Awaria świateł w Al. Jerozolimskich w Pruszkowie dostarczyła dziś kierowcom wyjątkowych wrażeń. Internauta Marek na Kontakt 24 przysłał film rejestrujący poranną usterkę lamp ulicznych, która na myśl przywodzi dyskotekowy stroboskop.

Rano trzy razy był wstrzymywany ruch tramwajowy. Najpierw na ul. Wolskiej, później w al. Solidarności. Najdłużej składy nie kursowały w al. Niepodległości.

Mnożą się kradzieże blokad zakładanych na auta przez kontrolerów i strażników miejskich. W przypadku kiedy uda się złapać złodzieja na gorącym uczynku, to prokuratura umarza sprawę - alarmuje "Życie Warszawy".

Na ulicy Arkuszowej, przy Klenczona, BMW wpadło w poślizg i najechało na zaspę śnieżną. Samochód dachował.

Na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Hożą doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ford zatrzymał się dopiero na słupie ogłoszeniowym.

Na skrzyżowaniu Wołoskiej i Domaniewskiej samochód osobowy wpadł w poślizg i wjechał w przystanek tramwajowy. Nikt nie ucierpiał.

Ulica Globusowa jest zwężona o jeden pas. Powodem jest zapadnięcie się jezdni, już drugi raz w tym samym miejscu. Drogowcy mówią, że winni są wodociągowcy, którzy w zeszłym roku prowadzili tam swoje prace. - To nie my, to wody gruntowe są winne - odpowiada Bartosz Milczarczyk, rzecznik MPWiK.

Paraliż tramwajowy na ul. Puławskiej. Na wysokości ul. Madalińskiego awarii uległ jeden ze składów. – Korek ciągnie się aż po horyzont – relacjonował przed godz. 20.00 Tomasz Zieliński, reporter TVN Warszawa.

Na ulice Warszawy wyjechało 38 solarek. Pojazdy pojawią się na mostach, wiaduktach, zjazdach, podjazdach i ulicach spadkowych, m.in.: na Książęcej, Dolnej, Belwederskiej, Spacerowej czy Karowej.

Policja poszukuje kierowcy samochodu, który spowodował kolizję na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Królewską. Mężyzna porzucił swój samochód i uciekł.

Prawdopodobnie nadmierna prędkość byłą przyczyną dachowania na ul. Ostrobramskiej. Kierowca micry wypadł z jezdni na łuku drogi. Nikomu nic się nie stało.