Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

Ulice

Ulice

Policjanci codziennie zatrzymują pijanych kierowców. Jak sami przyznają, najwięcej takich sytuacji zdarza się w dni, kiedy obchodzone są popularne imieniny. Żeby zapobiec zjawisku, na przełomie listopada i grudnia rusza akcja "Trzeźwy kierowca".

Drogowcy mają ambitny plan. Chcą w dziwięć dni wybudować rondo na skrzyżowaniu Traktu Lubelskiego z ul. Lucerny i Kadetów. Kierowców czekają utrudnienia. Prace ruszają w piątek wieczorem.

- Właśnie weszła ekipa na ul. Francuską i tnie nowy asfalt - napisał widz na warszawa@tvn.pl. Drogowcy muszą zamontować odwodnienie.

Kierowcy podróżujący Trasą Toruńską w kierunku Marek mogą odetchnąć z ulgą. W środę rano drogowcy zlikwidowali zwężenie, które poprzedniego dnia powodowało ogromne korki.

Ponieważ istniała groźba zapadnięcia się asfaltu na Trasie Toruńskiej nad ulicą Jagiellońską, drogowcy zwęzili przejazd w kierunku Marek do jednego pasa. We wtorek po południu i wieczorem tworzyły się ogromne korki.

Kruczkowskiego/3 maja-w tym miejscu wypadki zdarzają się kilka razy w miesiącu. Samochody "wyrzuca" na zakręcie.

Cztery rozbite auta, pięć osób rannych i ogromne korki w stronę Marek - to efekt karambolu, do jakiego doszło na ul. Radzymińskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Młodzieńczą.

Kilka godzin trwały utrudnienia w al. Armii Krajowej. Przed mostem Grota - Roweckiego tir blokował dwa pasy ruchu w stronę Marek. Kierowcy utknęli w gigantycznych korkach.

Rozpoczął się bardzo uciążliwy dla kierowców etap budowy łącznika tramwajowego pomiędzy ul. 11 Listopada a Ratuszową. W związku z pracami został zamknięty odcinek ul. Targowej od 11 Listopada do Ratuszowej.

Przy ulicy Tokarza, na parkingu zapalił się opel. Sytuacja wyglądała groźnie, ale okazało się, że straż pożarna szybko poradziła sobie z pożarem.

W weekend drogowcy wyremontują pięć ulic. Wymiana nawierzchni rozpocznie się w piątek o godz. 22.00. Sprawdź, gdzie napotkasz utrudnienia.