Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Ulice

Ulice

Niewiele brakowało, by ten wypadek skończył się bardzo źle dla pasażerów autobusu linii 117. Solaris jadący ulicą Wołoską wpadł w poślizg, uderzył w słup oświetleniowy i uszkodził wiatę przystankową. Do wypadku doszło w momencie, gdy autobus linii 117 podjeżdżał na przystanek przy ulicy Wołoskiej, na wysokości ulicy Racławickiej. Pojazd wpadł w poślizg, uderzył w słup oświetleniowy i wiatę przystankową.Nie było rannych

Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Grochowskiej i Terespolskiej. Jeden z samochodów wpadł na chodnik i potrącił dwie kobiety. Obie trafiły do szpitala.

- Na S8 od rana odśnieżanie, czyżby otwarcie?- pyta internauta i publikuje na tvnwarszawa.pl zdjęcia. Niestety drogowcy nie mają dla kierowców dobrych wiadomości. - To tylko rutynowe działania. Nie szykujemy żadnej niespodzianki - nie pozostawia złudzeń Bożena Wielgo, rzeczniczka konsorcjum, które buduje trasę.

Wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Waryńskiego i Nowowiejskiej doszło do poważnego wypadku. Skrzyżowanie było przez kilkadziesiąt minut zablokowane. Nie jeździły też tramwaje. Informację o wypadku otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl od Grzegorza.

- Kierowca w samochodzie jest anonimowy. Zamknięty w blaszanej puszce może swoje frustracje wyładować na ulicy - mówi ostro Wojciech Pasieczny ze stołecznej drogówki. Zdaniem ekspertów ruchu drogowego, kierowcy nie umieją "współżyć" na drodze.

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Banacha. Nikt nie ucierpiał, ale w tym rejonie są utrudnienia w ruchu.

Aleja Solidarności w stronę Pragi. Od pl. Bankowego rząd samochodów posuwa się w ślimaczym tempie, gdy kilku kierowców, jakby nigdy nic, mija wlekący się kordon i jedzie pasem do skrętu w lewo. Tuż przed końcem lewoskrętu zatrzymują się i włączają kierunkowskaz próbując wjechać na pas do jazdy na wprost. - Stop takiemu cwaniactwu! - denerwują się internauci i proszą policję o interwencje.

Wyciek gazu na stacji niedaleko Lotniska Chopina spowodował duże utrudnienia w ruchu. Zamknięta została ulica Gordona Benetta. Ewakuowano 200 osób z samej stacji i trzech pobliskich bloków

Rozbity przód BMW i zablokowany pas na wiadukcie w al. Jana Pawła II – oto efekt porannego poślizgu. Nikt nie ucierpiał.

Wcześnie rano, tuż przed rondem Dmowskiego doszło do kolizji dwóch autobusów. Miejski solaris linii 521 uderzył w tył podmiejskiego autosana. W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał.

Przed godziną 17.00 na stołeczne ulice wyjechało 38 pługosolarek, ale już po 20.00 ZOM pchnął "do akcji" aż 170 wozów. Najintensywniej posypywane będą mosty, zjazdy, podjazdy i wiadukty.