Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Ulice

Ulice

Wypadek na Powstańców Śląskich na wysokości Borowej Góry. Ranny został kierowca samochodu osobowego, który prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Kierowca skody jechał Wybrzeżem Szczecińskim w kierunki Pragi Północ. Przejeżdżając pod mostem Poniatowskiego nie zauważył zmiany organizacji ruchu i wjechał wprost do dziury, która pozostała po zerwanym asfalcie.

Kolejne "hopki" w al. KEN utrudniają życie kierowcom. Mieszkańcy skarżą się na nierówną jezdnię u zbiegu z Ciszewskiego i Jastrzębowskiego i pytają, kiedy droga zostanie naprawiona. - Problem występuje, ale tylko, gdy kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość - odpowiadają urzędnicy.

Prawie godzinę nie jeździły tramwaje ul. Okopową. Składy stanęły po tym, jak na torowisko wjechał tir. Potrzebna była pomoc strażaków, którzy wyciągnęli pojazd.

Taksówka zajechała drogę motocykliście. Mężczyzna starał się wyminąć samochód, ale wywrócił się na tory. Rozbity motocykl najpierw zablokował ruch tramwajowy, później nieprzejezdne były dwa pasy w kierunku centrum.

Wczesnym popołudniem w Miedzeszynie mężczyzna spowodował niegroźną stłuczkę. Zrobiło to na nim tak duże wrażenie, że porzucił samochód i uciekł. Jak się okazało, do sklepu spożywczego. Tam kupił alkohol, który od razu wypił.

Samochód osobowy wpadł na słup po zderzeniu z innym autem na skrzyżowaniu ulic Bora Komorowskiego i Umińskiego. Poszkodowany został pieszy, który przechodził przez przejście.

Rano na skrzyżowaniu ul. Żelaznej z Prostą doszło do kolizji. Jeden pas ruchu w stronę Woli był zablokowany przez kilkanaście minut. Okazało się, że kierowca jednego z pojazdów był pijany.

Przy ulicy Szyszkowej powstał supermarket. Jego właściciel dostał zgodę na budowę dojazdów. Wziął się więc do pracy, ale po zbudowaniu połowy ronda prace stanęły. Czemu?