Ulice

Ulice

Ostatni weekend czerwca oznacza dla warszawiaków początek utrudnień na Trasie Łazienkowskiej, ul. Puławskiej i Łopuszańskiej. Zamknięte zostały dwie stacje metra oraz tory podmiejskie na moście średnicowym. W sobotę zaczął też obowiązywać wakacyjny rozkład komunikacji miejskiej.

U zbiegu al. Solidarności i Okopowej zderzyły się dwa samochody. - W wyniku tego zdarzenia czworo pieszych zostało potrąconych - poinformowała stołeczna policja. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt24.

Kierowca z BMW trafił do szpitala po zderzeniu z autobusem miejskim na Białołęce. Nieznane są jeszcze okoliczności tego zdarzenia, policja nadal pracuje na miejscu. Zdjęcia i informację otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Reportera 24 o nicku Bobdemon.

Zderzenie dwóch samochodów obok kina Femina spowodowało ogromne korki. Zablokowany przez ok 1,5 godziny był również ruch tramwajowy w al. Jana Pawła II. Informacje otrzymaliśmy od internauty Piotra.

Zderzenie tramwaju z samochodem ciężarowym na ul. Broniewskiego. Składy w stronę Młocin nie jeździły przez pół godziny. Pierwsze informacje i zdjęcie otrzymaliśmy od Oli.

- Nie widziałem jeszcze nigdy tak zniszczonego samochodu - mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, który pojechał na miejsce wypadku przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie.

Dwa samochody zderzyły się w okolicach ul. Radzymińskiej w Markach. Jedno z aut dachowało.