Ulice

Ulice

Ok. godz. 9.00 w niedzielę na Trasie Siekierkowskiej kierujący mercedesem stracił panowanie nad autem i z dużą siłą uderzył w barierki. Kierowcy nic się nie stało, ale auto zostało poważnie uszkodzone.

Poważny wypadek we Włochach. Na skrzyżowaniu ulic Poleczki z Wirażową zderzyły się dwa samochody osobowe. - Jedna osoba nie mogła się wydostać z auta, niezbędna była pomoc straży pożarnej - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Czerwone ferrari spłonęło w centrum Warszawy. Auto stanęło w ogniu około godziny 15. Pojazd był zaparkowany przy ulicy Śliskiej. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścili w serwisie Kontakt24 internauci @kczechowski i @kielmt.

Ratusz oficjalnie przedstawił objazdy zamkniętego tunelu Wisłostrady. Pierwsze zmiany czekają kierowców już w piątek w nocy. Następne w niedzielę.

Ruch na moście Świętokrzyskim został przywrócony w czwartek po godzinie 14. Na razie obowiązuje na nim ograniczenie prędkości do 40 km/h i masy pojazdów do 3,5 tony. Tunel Wisłostrady wciąż jest zamknięty.

Na Powiślu od rana toczą się prace. Powstaje nowy objazd zamkniętego od wtorku do odwołania w tunelu Wisłostrady.

Na skrzyżowaniu Kopińskiej i Białobrzeskiej toyota uderzyła w bok taksówki. Jak mówią świadkowie, taksówkarz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Trzej poszkodowani w wypadku zostali odwiezieni do szpitala.

- Nie ma wjazdu na most Świętokrzyski. Zagradzają go barierki, a przejazdu pilnuje straż miejska - donosi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Nadal zamknięta jest również Wisłostrada. Warszawę czeka kolejny dzień z utrudnieniami. Wszystko to po tym jak woda dostała się na budowę na stacji metra Powiśle.

Tunel Wisłostrady będzie zamknięty co najmniej kilka tygodni, a może nawet miesięcy - ustalił portal tvnwarszawa.pl. Takie samo opóźnienie złapie budowa metra. To oznacza gigantyczne problemy komunikacyjne warszawiaków.

Tunelem Wisłostrady na pewno nie pojedziemy wcześniej, niż za kilka tygodni. Na Powiślu trwają przygotowania do wprowadzenia nowej organizacji ruchu, która ma zacząć obowiązywać od poniedziałku. Zapowiedziano też otwarcie mostu Świętokrzyskiego.

- W centrum zostaną wytyczone ścieżki rowerowe na jezdniach jak w Londynie i Paryżu - zapowiedziała w niedzielę Hanna Gronkiewicz-Waltz. Byłaby to prawdziwa rewolucja na stołecznych ulicach. Wciąż nie wiadomo jednak gdzie i kiedy się pojawią. Ratusz dopiero pracuje nad listą ulic.

Poważny wypadek na Trakcie Brzeskim. Na wysokości ul. Objazdowej zderzyły się tir, samochód osobowy, autobus oraz samochód dostawczy. Ruch w stronę centrum był całkowicie zablokowany przez około dwie godziny.

Kierowcy jadący rano Marynarską mogli już skorzystać z wiaduktów nad torami. Drogowcy udostępnili po dwa pasy w obu kierunkach.