Ulice

Ulice

W Alejach Jerozolimskich, na wysokości ulicy Pankiewicza, motocyklista uderzył w słup. Pomocy udzieliła mu załoga pogotowia ratunkowego.

Żółte strzałki i tablice informacyjne na Wisłostradzie niepokoją kierowców. - Czy ktoś wie po co się tam pojawiły? - pytają na forum tvnwarszawa.pl. - W sobotę Wisłostrada zostanie zamknięta na kilka godzin w związku z Wiankami - odpowiadają drogowcy.

Późnym popołudniem na ul. Grochowskiej przy skrzyżwaniu z Podskarbińską i Międzyborską doszło do zderzenia dwóch aut. - Kierowca jednego z nich wymusił pierwszeństwo - informuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Samochód dostawczy uderzył w krawężnik i przewrócił się na bok w al. Prymasa Tysiąclecia. Auta jadące od strony ronda Zesłańców Syberyjskich stnęły w ogromnym korku. Policja na kilkadziesiąt minut zamknęła przejazd aleją

Czy przy budowie odcinka C autostrady A2 zastosowano gorsze i tańsze materiały? Jakie są kulisy zatrudnienia bez przetargu firmy DSS i ile stracili jej podwykonawcy - na te pytania chcą uzyskać odpowiedź agenci CBA, którym właśnie prokuratura powierzyła śledztwo ws. nieprawidłowości przy budowie odcinka C. Biuro bada, czy doszło tam do "oszustwa na mieniu znacznej wartości"- pisze portal tvn24.plWarszawska Prokuratura Okręgowa 12 czerwca zdecydowała o "powierzeniu w całości" CBA sprawy niewywiązywania się przez firmę DSS z umów wobec podwykonawców na autostradzie A2 i narażenia ich na wielomilionowe straty. Oznacza to, że prokurator tylko nadzoruje śledztwo prowadzone przez Biuro.- Postępowanie dotyczy nieprawidłowości przy budowie odcinka C austostrady A2 w kierunku oszustwa na mieniu znacznej wartości - mówi tvn24.pl prokurator Katarzyna Calów-Jaszewska ze warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Wcześniej prokuratorzy precyzowali, że chodzi o "nie mniej niż 30 mln zł".Dokumenty z prokuratury do CBA trafiły pod koniec ubiegłego tygodnia. - Teraz agenci zapoznają się z przekazanymi materiałami, analizują je i wspólnie z prokuratorem ustalają dalsze czynności - odpowiada Jacek Dobrzyński, rzecznik prasowy CBA.Sprawdzą czy doszło do oszustwa

Nietypowa kolizja na Tamce. Koparka, którą przewoziła ciężarówka, zniszczyła latarnię. Nikomu nic się nie stało.

Wszelkie znaki na ziemi i niebie uświadamiają nam, że A2 możemy dojechać aż do Berlina. Zaobserwować mogą to m.in. kierowcy jadący al. Armii Krajowej.