Kolizja na trasie
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Cztery samochody zderzyły się na Trasie Siekierkowskiej. Nikomu nic się nie stało.
Do zderzenia doszło około godz. 8.00 na wiadukcie nad ul. Beethovena w kierunku Wawra. - W kolizji brały udział: renault, subaru, fiat i opel - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu nic się nie stało - dodaje.
Jak mówi reporter, w tył renault uderzył subaru, w niego wjechał fiat, a ostatni w kolizji brał udział opel.
Na miejscu policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. - Część samochodów stoi na pasie wyłączonym z ruchu. Pozostałe na lewym pasie, ale nie powoduje to większych utrudnień dla innych kierowców - informuje Marcinczak.
su/ran