Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Poleczki. Zderzyły się samochód dostawczy i osobowy.
- Według relacji świadków kierowca volkswagena, starszy mężczyzna, wyjeżdżał z ul. Poleczki. Kierowca dostawczego fiata jechał ul. Puławską w kierunku Piaseczna. Kiedy kierujący osobówką chciał przeciąć Puławską, doszło do zderzenia - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. – Najprawdopodobniej straszy mężczyzna miał czerwone światło - dodaje.
Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia na ul. Puławskiej w kierunku Piaseczna.
Na miejsce przyjechała straż pożarna. Strażacy zabezpieczyli płyny, które wylały się z pojazdów.
su/b
Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl