Nieznana substancja na Cargo "Nie jest niebezpieczna"


Nieznana substancja pojawiła się w jednej z firm kurierskich na terminalu Cargo przy ul. Wirażowej róg ul. Poleczki. Strażacy w specjalnych maskach zabezpieczyli niezidentyfikowaną przesyłkę.

Do jednej z firm kurierskich na terminalu Cargo została przysłana koperta z nieznaną substancją.

– Na miejscu były dwie jednostki ratownictwa chemicznego, które sprawdziły niezidentyfikowaną przesyłkę. Nie jest niebezpieczna - mówi Nikodem Kiełbowicz z biura prasowego straży pożarnej.

Substancja trafi do Sanepidu

Substancja została zabezpieczona. – Strażacy, którzy pracowali w specjalnych maskach, przewiozą teraz substancję do Sanepidu przy ul. Żelaznej – mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl

Na miejscu pojawiła się również lotniskowa straż pożarna, która wezwała specjalistyczne jednostki.

lata/roody

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl