Zabytkowy tramwaj wyjedzie na warszawskie ulice

Świąteczna linia zabytkowa ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza na świąteczną przejażdżkę. Na warszawskie ulice wyjedzie zabytkowy tramwaj.

Zabytkowe wagony typu K, N i 105N będą kursowały w godzinach 12.00 – 18.00 na trasie:

M: PL. NARUTOWICZA - Grójecka - pl. A. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Józefa Poniatowskiego - al. Józefa Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - 11 Listopada - Stalowa - Środkowa - Wileńska - Czynszowa - CZYNSZOWA - Czynszowa - Stalowa - 11 Listopada - Targowa - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Okopowa - Towarowa - pl. A. Zawiszy - Grójecka - PL. NARUTOWICZA

W wagonach będą honorowane wszystkie bilety ZTM. Skasują je konduktorzy - członkowie Klubu Miłośników Komunikacji.

Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych przystawią pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie rozpoczęcia przejazdu.

ZTM przypomina, że kontrakt zakodowany na karcie miejskiej należy wcześniej aktywować w innym pojeździe lub w bramce metra.

Ostatnio opisywaliśmy pracę jednego z motorniczych:

[object Object]
O kampanii "zombie"Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl
wideo 2/7

kz/pm

Źródło zdjęcia głównego: ZTM