Zderzenie na Marymonckiej, motocyklistka w szpitalu

Motocyklistka w szpitalu
Motocyklistka w szpitalu
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl
Motocyklistka w szpitalu Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

Na Marymonckiej motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Kierująca jednośladem trafiła do szpitala.

Przed godziną 11.00 motocykl zderzył się z samochodem marki Volkswagen na Marymonckiej, niedaleko skrzyżowania z Dorycką.

- Motocyklistka została ranna i przewieziono ją karetką do szpitala – poinformował Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. I dodał: - Kierowcy byli trzeźwi.

- Zablokowany jest lewy pas ruchu, jednak nie powoduje to większych utrudnień – podał z kolei reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Na miejscu jeszcze pracuje policja – dodał.

mn/r